Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVD-RAM - nemožnoasť zápisu pri UDF 2.0, 1.5

Mám DVD-RAM Verbatim 3x sofrmátované na FAT32. Pri zápise krátkych súborov (cca 2,5 MB) sa pri ich veľkom množstve neviem dočkať konca zápisu. Po niekoľkých hodinách som to jednoducho vzdal. Zápis je neskutočne pomalý. Trochu som hľadal na internete a našiel som túto stránku: software.html. Tu som stiahol ovládač na DVD-RAM. Jeden ovládač už mám, ale ak sa správne pamätám, tak mi nešiel nainštalovať (mám LG GSA-H42N a zrejme podporoval len staršie typy). Ovládač z tejto stránky mi síce ide, zmenil sa mi aj formátovací dialóg a skúsil som UDF 2.0 odporúčaný na intrnetových fórach. Tých stránok som prečítal totiž viac. Lenže mi to nejde a pri pokuse a zápis sa ma snaží presvedčiť, že na to nemám oprávnenie. Staží sa prehlásiť môj účet na administrátora, hoci môj účet je administrátorský a ja mám Windows XP SP 2 CZ, ktorý prehlasovanie používateľa myslím nepodporuje ako Vista. Viete poradiť, čo mám robiť?

Vyměkl :-D

Kouknul jsem tam a zjistil, že z CDR článku nefunguje ani jeden link. Tož jsem si nejprve pomyslel, že je Panasonic raději odstranil (jako takový polowarez :-?), aby jejich ovladače nevyužívali i useři s nepanasoňáckýma mechanikama :-/

XPéčkové i Visťácké drivery mám stažené už z dřívějška, ale nechtěl jsem je někam dávat, co kdybych něco porušoval... :x: Nakonec jsem to na tom japonském serveru nějak vyhrabal...

Chlape, tak za tohle bych zabíjel autory SW, ručně a bez výčitek.
Fakt poctivě jsem si to přečetl a téměř do poloviny
jsem postupoval. Dále teda už jsem se zasekl fakt psychicky hnusně.
Taková hovada nejsou ani VyVolení, i když je mi jasné,
že Panasonic RAM driver NENÍ určený pro LG.
Od toho se vlastně odvíjí posouzení instalace toho driveru.
Extra spešl je informace, že free BHA driver stačí na všechno.

Alespoň jsem se včil nenudil.