Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Restrictrun pre MS Word

Vie mi niekto pomôcť? Pri nastavení Restrictrun pre usera a povolení používania MS Word pre usera sa síce Word dá spustiť, ale takzvaný krížový odkaz (Cross reference...) nefunguje a hlási obmädzenie pre User-a. Ako sa to dá povoliť?

mno nevim svym zpusobem by se dal uzivateli na wordu zvysit opravneni.a to pres (D)COM objekty.ono to spis slouzi k restrikcim uzivatelu na jednotlive komponenty.zkusit muzes za to nic nedas ;-)
---
ovladaci panely
nastroje pro spravu
Služba Component Services
pocitace
tento pocitac
konfigurace modelu DCOM
nemam word takze si vezmu dokument programu WordPad
vlastnosti
zabezpeceni
zde dodat usera a povolit
---
nezapomen si vyvolat napovedu - maji to dobre popsany