Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kuriozita ? .. či zmizík složek :P

Ahoj

Přijdu domu, počítač mam zaplej, všechno v poho až na jednu věc ...
V pc mám dvě HDD rozdělené na disky C, D a F .. na disku (F) jsem měl složku (programy), kam jsem dával všechny takové ty (vedlejší prográmky) jako třeba Total Commander, Winamp atd. .. chci zapnout prohlížeč (opera) ... nenalezlo spouštěcí soubor ... chci zapnout commandera, hledá ... a nakonec se spustil ... potom i ta opera .. jenže zrovna tyto dva programy mám nainstalované na disku (F) a ve složce (programy) .. ale ta složka tam neni .. ať se dívám přes tento počítač, ftp nebo přes commandera .. složka chybí ale všechny programy co sem v ní měl jdou spusit :P;-) vůbec to nechápu a celkem bych chtěl vědět, co se tady asi mohlo stát.. díky

A tak ne ... obrat .. už sem to našel v jakési složce found.000, možná je to tim, že sem počítač restartoval kvůli instalaci jednoho programu a po restartu z ničeho nic windows začal opravovat všechny soubory (nechápu proč, pc sem restartoval v klidu ... všechno sem měl vyplí) a tak se to uložili do tohodle found.000 .. ale stejně, jak si můžou všechny ty prgramy najít cestu sem ?