Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Omezení stahování z YouTube

Mám problém. Segra si pořád na druhým PC prohlíží videa z YouTube, takže za 20 minut klidně stáhne přes 100 MB a navíc já nemůžu hrát hry online protože mám mizerný pingy kvůli tomu (nehraju jenom hry, ale i net je kvůli tomu strašně pomalej). Nedá se nějak omezit stahování jenom z YouTube, nebo musím omezit celej Firefox? Pingy normálně když nestahuje dávám v poho tak 10ms (průměr z cmd), ale když ona stahuje, tak to sahá hafo vysoko i na 300ms a to už fakt ne. Nedá se s tim něco udělat?

no, mám nějaký připojení (cca 1 MBps). Jako první tam je router, z kterýho jeden kabel vede na jedno PC (segra). Pak z routeru vede další kabel, kterej je napojenej na switch. Ze switchu vede kabel do myho PC, pak tam jsou dva kabely, na ktery si obcas kamos pripoji notebook.

Ségru propleskni a vytáhni jí z kompu kabel... a bude klid :-)

a teď vážně: pokud router umí omezit trafic, tak to nastav na routeru, pokud neumí, tak smůla anebo nahradit router nějakou linuxovou či mikrotikovou mašinou a nastavit to tam.