Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zjistit typ graficke karty?

Ahoj potreboval bych poradit.mam pc celeron 1100Mhz ,256 ram a win xp.Pocitac nemuze zjistit co mam za grafickou kartu , mam takvou malou bednu,vypada jak čtverec ale grafika neni integrovana.Muzete mi poradit jak zjistit typ karty abych mohl stahnout ovladac?(Do compu se nedokazu podivat,neptejte se proc je to slozity).dekuju za Tipy
Změna předmětu, původně: Pamalé pc (Kurt)

Změna předmětu, původně: Pomalé pc

ty nemáš pomalé pc, protože máš nějaký ovladač k nějaké jednoduché grafice, která se v té minikrabici dokáže uchladit. ale máš pomalé pc proto, že nemáš žádnou ram (256mb se pro win xp nedá říkat ramka, je to maximálně zápisníková paměť pro bootloader).