Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zacházet s programem Feedreader?

Dobrý den!!
Stáhl jsem si na RSS program Feed reader (Feedreader).Potřeboval bych poradit jak zacházet s tímto programem. Zkoušel jsem např. přiřadit do adresáře stránky ze kterých jsem chtěl odebírat nové zprávy ale nejde mi to. Poradíte mi prosím někdo.
Díky za Váš čas
Změna předmětu, původně: RSS (karel)

Do programu musíš přidat odkaz na "feed", to znamená stránku kde je samotný RSS kanál. Třeba tady na poradně máš ikonu RSS "Všechny články". Klikni si v prohlížeči na odkaz pravým tlačítkem a vyber "Copy Shortcut /Zkopírovat odkaz" a obsah schránky si přidej do Feed readeru.