Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestava Lynx Easy Start prosím poradte

Jaký je váš názor na hypernovou nabízenou sestavu PC LYNX Easy Start?
AMD Athlon 64 X2 4200+,1GB RAM,160GB HD,GeForce6100,LG DVD+-RAM,Windows Vista Home Basic
Asus VW193D 19"
Cena 14999 Kč. Zajímá mě poměr sestava-výkon. Nejsem odborník děkuji.

Tyhle hypermarketový sestavy jsou většinou osekaný až na kost. Tahle je dobrá tak do kanclu nebo děckovi na školní věci (ne hry) s tím, že vyhodíš Visty a dáš tam XP. Devatenáctka "WIDE" je marketingovej tah, lepší by byla klasická 4:3.

K Viste určite aspoň 2 GB paméti, alebo potom namiesto Visty Win. XP. Disk dosť malý, ale pokiaľ nestriháš video, alebo neskladujes veľa (viac ako 25) filmov v HD rozlíšený tak by mohol ako-tak stačiť. Grafika pokiaľ nehráš hry dostačujúca, inak nedostačujúca. Procesor ujde pokiaľ nekonvertuješ veľa videa.