Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ocenenie zostavy

Prosim ocente tuto zostavu. bude pouzita na bezne kancelarske ukony (Office, napalovanie), pozeranie DVD + hranie hier, pokial to GK dovoli.

MB: Asus M2N
CPU: AMD Athlon 64 X2 6000+ BOX
RAM: 2x1GB PC800 GOODram
HDD: 2x 80GB WD, 1x160 GB WD
CD/DVD: LG DVD+/- RW, Super Multi Drive Dual Layer
skrina: Asus TA250
PSU: Fortron 400W Blue strom II
GK: MSI GeForce NX8600GTS T2D256E-HD-OC PCX
tlaciaren: Samsung Mono Laser Print/Scan/Copy SCX-4200
LCD: LG 17" L1919S-SF, 5ms, 2000:1, TCO99

vkladam to namiesto kamarata, vsetko tak, ako mi dal. sam nechapem, preco tam chce mat 3xHDD.
otazky:
je vyhodna kupa AMD?
nebol by Core2Duo lepsia volba (pomer cena/vykon)?
ktore komponenty nahradit (za cenovo porovnatelnu nahradu)?

dakujem. :-)

deska - zastaralá
procesor podle mě zbytečně nejdražší co se dělá
hdd - slušná úchylárna to snad nemyslí vážně 2*80+160. Snad si tam dá 250-500gigga a pak přikoupí.
zdroj by šel
grafika raději dnes čerstvá novinka 8800GT /rozhodně lepší čili radši koupit slabší cpu nebo se vykašlat na tu hdd šaškárnu/
tiskárna nevím
lcd 17? snad 19

Intel je lepší doporučoval bych gigabyte P35-ds4 a intel c2d 6750

tie 3 HDD ani nechapem. zmenme to na:

HDD: 1x500GB Seagate
CPU: Intel Core 2 Duo E6550 2.33GHz BOX 775 4MB dual (6750 preto nie, aby bola cena cca rovnaka)
MB: Gigabyte Intel P35-DS4

ku GK tolko, ze GeForce 8800GT je o 2.500,-Skk drahsia. aku inu mainstream GK by ste odporucili okolo 5.000,- Sk?