Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upozornění v Event Vieweru

Poslední dobou se mi v EventVieweru neustále objevuje toto upozornění:

Typ události: Upozornění
Zdroj události: Server
Kategorie události: Není k dispozici
ID události: 2504
Datum: 30.10.2007
Čas: 3:08:17
Už ivatel: Není k dispozici
Popis:
Server nemohl vytvořit vazbu na přenos \Device\NetBT_Tcpip_{6547BD6D-5B8E-40B6-B316-2A9DF 734CCEE}.
Další informace získáte v Centru pro nápovědu a pomoc na events.asp.

Nevíte něgdo vo co gou? Dík
(WinXP SP2 -MediaCenter)

Internet ADSL - vlastnosti - karta Sítě - File and Printer Sharing for MS Networks?
Tento čtvereček ale na této kartě jako jediný zaškrtnutý nemám.
Mám ho ale zaškrtnutej v Local Area Connection - vlastnosti - karta obecné (F+P Shar. for MS Netw.) Ale jak už jsem psal, připojení k místní síti stejně nepoužívám a mám ho nefunkční (síťový kabel byl odpojen)

Snažil jsem se vysledovat, co tý chybový zprávě v Event Vieweru předchází a co přesně jí způsobuje. Vypadá to, že se to týká stahování TV programu do MediaCenteru.

((Instalace externího modemu mi v počítači vytvořila připojení "Internet ADSL(výchozí)" - toto připojení používám pro běžný přístup na internet. MediaCenter si pro své potřeby (automatické stahování TV programu) vytvořil připojení "Internet ADSL MediaCenter".))

Většinou se TV program ve stanovenou dobu z internetu do počítače stáhne bez problémů, někdy ho ale musím stáhnout ručně - v aplikaci MediaCenter kliknu na "Stáhnout nejnovější program televize" - MediaCenter se prostřednictvím onoho připojení "Internet ADSL MediaCenter" připojí k netu a začne stahovat TV program. Po skončení stahování se opět od netu odpojí.
Někdy ale, i když mi MediaCenter hlásí, že "program byl úspěšně stažen", mám pocit, že to stahování programu trvalo nezvykle krátkou dobu a že se snad ten program za tak malou chvilinku ani stáhnout nemohl. No a právě když to stahování trvá takto krátce, tak se objeví i ta chybovka v E.V. : ( Server nemohl vytvořit vazbu na přenos \Device\NetBT_Tcpip_{6547BD6D-5B8E-40B6-B316-2A9DF 734CCEE} )

Navíc se občas u toho připojení "Internet ADSL MediaCenter" nepodaří automatické odpojení od netu. Ne že by zůstalo připojeno, ale jaksi zamrzne a zůstane ve stavu "odpojování"

Zkoušel jsem odstranit to připojení vytvořené MediaCeneterm a nechat ho vytvořit znovu, zkoušel jsem i přeinstalovat modem - bez úspěchu.