Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem audiosestava k pc

Zdravím. Odešla mi po letech hifi věž kterou jsem používal propojenou s pc a ted řeším čím ji nahradit. Na počítači dělám převážně s muzikou jak poslech tak tvorba, takže hledám nějaké kvalitní řešení. Nechci žádný pc bedýnky pro hráče s prostorovým zvukem apod. Uvažoval jsem o studiových satelitech napr. M-audio nebo o koupi nové hifi, co poradíte? Předem díky za pomoc.

Tak našetříno mám kolem 12000, což není moc, ale snad se dá vymyslet nějaké kvalitní řešení. Jinak poradit potřebuji v tom, co tedy koupit. Co za ty peníze bude lepší. Satelity,reciever+bedny,nějaké kvalitní pc bedny, je plno možností.

To je moc obecný dotaz... Píšeš, že to chceš i na tvorbu: chceš rovný "studiový" poslech, který nelže, nebo spíš nějaký "nakopávací" dynamický zvuk, který sice částečně lže, ale bývá mnohem inspirativnější pro skládání?
Čím to budeš krmit - ze zvukovky nebo z mixpultu?