Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem uživatelské jméno

Zdary všem,je možno u win2000 nějak předem ještě před přihlášením a vstupem do systému, zjistit existující uživatelské účty?Mám totiž menší problém-půl roku jsem měl venku HDD no a teď si nějak ne a ne vzpomenout na uživatele(administrator se vygeneruje automaticky) heslo znám.
Díky za případnou radu. just_i@centrum.cz

čus, to ale problém neřeší, protože PC není toto pc, ale jinej a prostě se přes vstupní obrazovku, vyžadující uživ. jm. a heslo nedostanu právě proto, že jsem zapomněl uživatelské jméno.Heslo vím.Admin neadmin, heslo neheslo, prostě se tam nedostanu....
Ale neva, díky za ochotu,zdary.(stačil by nějakej boot prográmek kterej umožní nahlídnout do seznamu uživ. jmen)