Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ata na disku

Dobrý den.mam rozdělený 40gb disc na 7gb a 33gb 7gb je disk c: windows
disk d: vše ostatní...ale disk se strašne rychle zaplní....hlásí mi malo místa je tam asi 150mb volné místo a nevim čím se to tak rychle zaplní když všechny prorgamy instaluji na disk d...a to malo co jde na c to nemuže sebrat cca 4gb...když nahlídnu na disk c napříklat na složku administrátor ma 2gb ale po otevření v ni je tak 10mb dat...nevíte co s tím?děkuji

pro nejmenovaný operační systém - nastav si pevnou hodnotu swapu na 512mb:
pravým myšem na tento pc - vlastnosti - upřesnit - výkon - upřesnit - virtuální paměť - změnit - vlastní velikost: počáteční i největší velikost 512 - nastavit - ok - restart.
a napiš ježurovi ať dovalí větší disk, ale bacha ať to podporuje i tvoje deska, možná bude třeba upgradovat bios.

njn prťavej disk a blbě rozdělenej:-)

Stáhní si program CClener, v něm přidej pokročilé a v pokročilém zaškrtni Hotfix uninstallers (u zbytku odstraň fajfky).

Nastav pevný swap soubor 512-768mb na disku D, na C po restartu zruš. Vypni bod obnovení, zruš hybernaci.

Můžeš zkusit přemnístit adresář s dokumentama na déčko nebo zkusit přemístit celé "documment and settings" ale chce to nějaké zkušenosti:-)