Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ukotvení Scriptu

Já už si nevím rady...proto jsem se obrátil o pomoc k vám.
Takže potřebuju na tomto webu (je fuk co to je jde o ten script) připoutat script který v IE při zmenšení stránky nedrží pozici...Už nevím co skusit aby to fungovalo...V firefoxu nebo Opeře to jede bez problemu pouze v IE...
Stránka :Beta
Dík za pomoc...

Najjednoduchšie je asi nastaviť pre body position: relative (snáď to nespôsobí nejaké iné problémy so zobrazovaním).

Asi nechceš kritiku stránok, ale úvodná stránka má 2 MB (to je príliš veľa... hlavný text ako obrázok? ::)) a dala by sa napísať oveľa jednoduchšie a bez toľkých chýb. Potom by sa jednoduchšie odstraňovali aj takéto rozdiely v zobrazovaní.