Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s wirelesom pripojenim

Pocitac mam novy a nerobil mi problemi az teraz ked sa pripojim tak po par minutach mi sekne pripojenie wirelessom tie okienka pocitacove co su dole napravo kde je cas mi seknu a musim restartnut pc co mam spravit alebo co mam napisat aby sme tento problem vyriesili vopred dakujem za ochotu a snahu

co mam spravit alebo co mam napisat aby sme tento problem vyriesili vopred dakujem za ochotu a snahu

urcite si precist nez polozite dotaz

pokusit se jet podle toho prispevku:
neuskodi popis pocitace-jaky operacni system,jake pripojeni(popripade k jakemu poskytovateli,jakym zpusobem je pripojeno).
dale popsat stav -jakym zpusobem se to sekne(pri jake akci,pri jakem spustenem programu)
pokus se vzpomenout co se udalo mezi bylo v poradku/blbne - vypadek proudu,restarty,instalace neceho,vir
dobre je taky napsat co jsi mezitim uz pro to udelal - projel na viry apod.