Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ScrapBook

Ahoj všichni na poradně, kdo mi dokáže říci do které složky si ukládá doplněk"ScrapBook" mnou zvolená témata? Ukládá si je do jakési "kořenové složky" bohužel nepodařilo se mi ji najít, nepomohlo ani vyhladávání v systému.Případně dá-li se zvolit individuelně uložení do vybrané složky.Za rady předem díky, Vlada

no pisou tam tudle to

Where are my collected data stored?
They are stored in 'ScrapBook' directory in your profile folder. The file named 'scrapbook.rdf' is a XML/RDF that manages tree structure of your collection, and each items you collected are in 'data' directory.

I don't want to store collected data in my profile folder. I want to change the destination to store data.
First, move entire 'ScrapBook' folder to your favorite location. Then go to [Tools] > [Settings] > [Advanced], configure the [Destination to Store Data].

takze slozka profilu (asi mineno document and settings/tve jmeno,popripade profil prohlizece) tam slozka ScrapBook - tam by to melo byt

druha cast se tyka tohoto nastaveni
---
zkus hledat soubor scrapbook.rdf mel by to byt index tvych poznamek