Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po dnesku ma google u me jedno vyznamne plus

Tak jsem si rikal, ze taky zkusim GoogleEarth. Sice s vidinou, ze to asi bude muset bezet ve wine. Najel jsem tedy na stazeni a prvni prekvapeni bylo, kdyz mi to automaticky nabidlo instalacni balik pro linux. Toz stahnul jsem, jedine co jsem musel souboru pridat rucne byl parametr ke spusteni. Pustil jsem, graficky instalator, dve instalacni cesty ( obe do mych adresaru, takze netreba prava roota ), po instalaci odkaz na plose a ve spravne polozce v menu. Vyvojari by si meli vzit priklad :-). Jednicka s hvezdickou.

EDIT: jinak stale zustavam odpurcem "vsechno u google", ale to neni ani tak vina googlu jako pristup uzivatelu

Samozriti, ze ne! Ja sice rozumim Linuchu jak kozel zelne hlavce, ale davam si prednovorocni predsevzeti tento handicap zmenit. Mam tu jednu plonkovni samohrajku a na ni se budu vzdelavat. Tes se! Budu te otravovat cca denne ]:)...