Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nákup DVD přehrávače - le lepší si připlatit ? (lowend Chili se prodává za 799 Kč)

Prosím o radu - rád bych koupil DVD přehrávač, zahlédnul jsem reklamní akci na CHili (YAMADA), je to low end (za 800 Kč ), ale podporuje češtinu i DivX, takže o něm uvažuji.Jak to je s obrazem u těchto zařízení - uvidím vizuálně rozdíl v obraze při přehrávání na klasické TV ? Nebo jsou rozdíly jen v nadstandardních funkcích ?
A co kompatibilita ? Mám si raději připlatit ???

V obraze podle mě rozdíl nepoznáš. Možná tam nebudou všechny audio (5.1) nebo všechny verze video výstupů a možná to bude mít ještě miniaturnější ovladač než "dražší" ovladače. Já mám jakýsi hyundai za 11008-) a snažil sem se nad výběrem takového spotřebáku moc nepřemýšlet to pak člověk přebere:-) Nějak mi to nejede dost hlasitě na genius 5.1 bednách :-)

Chci to propojit jen s TV, takže víc výstupů AUDIO nepotřebuji.Priority jsou a)kompatibilita DivX, b)dobrý obraz
Záruka je 2 roky, takže servis ani neřeším - (nedělám si iluze o tvanlivosti takového zařízení)- ale naopak si myslím, že za 2 roky morálně zastará i přehrávač o několik nul dražší.

Nevím, viděl jsem jen leták v tramvaji, a tam typ nepsali-jen podpora DivX, všechny možné podpory titulků a čeština.Myslím, že to nutně musí být ta nejlevnější ze všech YAMAD. (ale fakt nevím která, už jsem to hledal)
Na té reklamě nemají ani napsáno, že je to YAMADA.

no ja mam taky obyc suntitko (1800kc LG)titulky bere a zobrazuje spravne (musi umet "ceske kodovani-nic spolecneho s ceskym menu")
mp3 prehraje 90%
obrazky v pohode
prehraje navic i ogg ;-)

a)kompatibilita DivX

filmy: kontejner avi kodeky mpeg-4 asp (xvid,divx)jen se mu nesmi rvat ty filmy s ficurama GMC a Q-PEL - jinak je musim prevest.pokud tam ma nacmarany logo DIVX bude tam origo filtr na prehrani
vsechno co tu pisu v manualu nebo specifikaci nebylo tam bylo jen divx,mp3 a jpg - takze to tak jako tak nepoznas a myslim ze v dnesni dobe je to vsechno na stejny brdo - jen na ty titule bych si dal bacha a procetl recenze a hlavne nazory na stroj - pak se nespletes :))

No já mám doma jedno obyčejný Yakumo a jeden Panasonic. Ten Panasonic mi přibalili návdavkem ke kameře, takže jistě jde o jeden z nejnižších modelů. Ovšem rozdíl v kvalitě reprodukce MPEG4 je natolik markantní (ve prospěch Panasonicu), že s příhlednutím k poruchovosti těch laciných modelů (ze čtyř přehrávačů nakoupených do širší rodiny byly měněny tři - dva Yakumo, jeden Manta Prince) jsem si udělal jasný závěr. Nenechat se oblbnout bohatou výbavou (kterou člověk stejně většinou plně nevyužije) za málo peněz, nestojí to za to. Je to jen má osobní zkušenost, nemusí to nutně platit paušálně.