Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem wifi modem

Mám dotaz, používám bezdrátovej wifi mode. Co jsem slyšel, má slušnej dosah. Nerad bych byl aby se na můj modem připojil i soused. Jak tomu můžu zabránit? prosím detailní popis, dík

ADSL modem - pak si nastavit možné ochrany přenosu WEP, WPA, kontrolu MAC adresy, atd. Když soused nebude super expert, tak to asi stačí. V případě, že lze regulovat výkon WiFi, pak ho můžete též omezit. Chtělo by to asi udat přesný typ modemu.