Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Canon Pixma iP1500

V Canon IP1500 tlačiarni mi zaschla farba a bolo by potrebné hlavu prečistiť. Použitie originálnej náplne nepomohlo.Poradte prosím ako to spraviť a či sa dá ešte tú hlavu zachrániť.Dik Reli

Originál barva není pucovadlo :)). Jestli ti to zaschlo při používání neoriginál inkoustu, pak pomůže jediné (pokud to vůbec pomůže). Vyndat hlavu, na talířek dát cca 2mm vrstvu vlažné vody s kapkou-dvěma Jaru. Nechat v tom hlavu 12 až 24 hodin. Pak vložit do tiskárny a použít program na čištění, jestli to profoukne. Postup možno opakovat až do úplného vyčištění hlavy nebo jejího totálního zničení (stejně se nedá už nic zkazit).