Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamrza, padá win - hdd?

Dobrý den,
mám následující problém a dotaz. V posledních pár dnech mi začalo zamrzat PC, náhodně po určité době. dvakrát mě donutil reinstalovat chybou poškozeného souboru. Při jednom formatu se mu zdejchlo 110Gb(později zase nalezeno přes partition magic). Také občas zlobí zvuk, začne chraptit jak špatnejma reprackama(opravdu nejsou)

Sestava: P4-3ghz, P4P800E-deluxe, WD250gb(cca 3-4 roky starej), 400W zdroj, geforce 6600GT

Problem s HDD nebo chipset(intel 865)?

vím že ty chipy meli problemy, jednu tuhle desku jsem už odpalil připojenim flashdisku na přidavne usb(a nebyl jsem jediny) take se dost zahřívá.

no nevim jak to lepe popsat tak dekuji za pripadne reakce a doplnim.

přetaktovano neni. breberky taky jiste ne. Ještě ma problem najet jinej než dočasny profil. Vyhodí hlášku že nebylo možno ho uložit či tak nejak(ikony na ploše,oblibene stránky atd..)

Zkusím asi ten zdroj, teploty dam sledovat.