Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno JavaScript - attach event (v IE)

Nasledujuci script mi nefunguje v IE. Ak mi niekto pomoze budem moc vdacny. Asi nebude ani problem v samotnej funkcio attach() ale skor v tom, ze pomocne 2 funkcie mi class INPUT elementu nezmenia (aj ked sa zavolaju).

function attach()
{
  var elements = document.getElementsByTagName("input");

  for (var i = 0; i < elements.length; i++)
  {
    if(window.addEventListener)
    {  // firefox
      elements[i].addEventListener("focus", input_focus, false);
      elements[i].addEventListener("blur", input_blur, false);
    }
    else
    {  // IE
     elements[i].attachEvent("onfocus", input_focus);
     elements[i].attachEvent("onblur", input_blur);
    }

function input_focus()
{
  this.className = 'input_hover input_width';
}

function input_blur()
{
  this.className = 'input input_width';
}

Zkus

function input_focus()
{
  this.className = 'input_hover input_width';
  event.srcElement.className = 'input_hover input_width'; //IE
}

function input_blur()
{
  this.className = 'input input_width';
  event.srcElement.className = 'input input_width'; //IE
}