Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nový notebook

Čau, chi se zeptat, kamarád si chce koupit notebook.
Tady má požadavky (tak do 18000 pak aby byl bez OS , spis intela, grafiku nVidia , RAM 1GB a vis , disk 120 GB a vic , a vydrz baterky min. 3 hodiny, a neměl by to bejt Acer a Toshiba.
Tak když něco najdete tak bude moc rád.

Díky

No, nech si skusi pozriet dell.cz, mozno nieco najde. Kupovat NB bez OS nie je najlepsi napad, nie vzdy su vsetky ovladace a aplikacie na strankach vyrobcu, ale da sa to poriesit, ak clovek vie.

P.S. do 18tisic to bude ale trochu tazsie. Inac ked ma take presne poziadavky tak nech si predsa pozre nejake e-shopy ze co za tu cenu sa da zohnat.