Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem system alert

Používal jsem Avast home.Objevila se mi hláška o napadení systému,nechal jsem ho projet Avastem,který mi detekoval 3 koně a další menší verbeš.Neporadil si s ní,pouze ji přesunul do truhly.Avast jsem odinstaloval a dal nod32.Vyléčil a spustil pro kontrolu i on-line detekci.Pc je údajně bez viru,ovšem hlaška system napaden na liště zůstal.plls co dál.:?:

System alert. Je to v bublině a po kliknutí mě to hodí na stránky s antivirovíma programama.Problikává ikona centra zabespečení.Odkazy jsou zavirovaný. Zde celá hláška: SYSTEM ALERT System has detected a number of active spyvare applications that may impact the performace of your computer.Click the icon to get rid of unwanted spyware by downloading an up-to-date antispyware solution.