Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obraz na televizni karte, jak ho vyladit

Dobry den, mam TV kartu interni Leadtek DTV1800 H. vsechno funguje, zvuk jde, prehravani i nahravani jde, ale obraz je spatny - ma pruhy. ale kdyz antenu pripojim na TV hned vedle PC tak tam jde obraz ciste, nekde mi poradili at kontaktuju nejakou firmu a sezenu si filtr na zesileni signalu, ale signal podle me neni slaby, no jen me zajima co mi k tomu reknete.

ja si myslim ze se rozchazime v nazoru co to jsou pruhy... nez v pondeli koupim gal. oddelovac stejne mam cas. Ukazal bych jak pruhy vypadaji, jen bych potreboval nejaky program co vyfoti obrazovku aji prehravany film, print-screenem se vyfoti jen cerna obrazovka tak neco jineho. dik.