Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aku mys kupit

Blizia sa vianoce a rad sa pytam v predstihu. Potrebujem kupit mys.

podmienky:
1. laserova (alebo radsej optika?)
2. ergonomicka [dost podstatne, pacia sa mi niektore MS mysi]
3. USB pripojenie [ziadna wireless]
4. mys bude pouzivana hlavne na Adobe Photoshsop, AutoCAD, SolidEdge a bezne browsovanie...
5. cena do 2.000,- Skk [radsej menej]
6. zavazia vase osobne pozitivne skusenosti [hlavne pri bode 2]

nepotrpim si na nejake programovatelne + tlacitka, ktore by aj tak len zavadzali.

dakujem za tipy :-)

Dovolím si upozornit ještě na jednu featuru, kterou u myší považuju za nejlepší, nejužitečnější a nejnávykovější věc od vynálezu kolečka: setrvačníkové kolečko. Člověk by nevěřil, kolik ušetří času a zbytečných pohybů.
Mám ho na myši MX Revolution, ale snad ho najdeš i na nějakých jiných myších, které jinak splní lépe tvé požadavky (nebudou wireless, atd.).

aha, no to som si myslel, ze to bude ono. kamos ma - pre mna je to nepohodlne a tlaci mi to laket. ale daco normalne (ako podlozka) by sa mi zislo. teraz mam obycajnu platenu za 50,-Sk a uz je zasvinena, neda sa cistit a casto mi na nej "skace" myska (A4Tech SWOP-23). tak neviem ci od mysky ci od podlozky.