Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Aku prepatovu ochranu kupit?

Zas by som sa spytal z prilezitosti vianoc. Akou prepatovou ochranou mam obdarit svoj PC? V tejto problematike sa moc neorientujem, preto pytam radu.

podmienky:
1. min. 5 zasuviek [radsej 6] a min.2 chranene prepatovou ochranou
2. cena cca 2.000,- Skk
3. spolahlivost znacky
4. ziadne specialne ficuroviny nepotrebujem, len nech to ochrani PC

dakujem za rady a konkretne tipy :beer::-)

Doporučuji tohle:
www.lama.cz
Ta funkce Master/Slave je skvělá.

Master/Slave přepěťová ochrana LOGO je naprostou novinkou. Jedná se o vylepšený model přepěťové ochrany, který disponuje jedinečnou funkcí; z celkem 6 zásuvek je jedna označena jako Master, zbývajících 5 zásuvek je označeno jako Slave. Pokud do zásuvky Master připojíte například napájecí kabel PC a do zbylých Slave zásuvek monitor, reproduktory a tiskárnu, po vypnutí počítače se automaticky odpojí všechna zařízení připojená do Slave zásuvek. Po opětovném zapnutí počítače se všechna zařízení ve Slave zásuvkách znovu automaticky zapnou. Tato přepěťová ochrana je nedocenitelná i z pohledu úspory elektrické energie, protože i zařízení, která jsou ve /"Stand by/" režimu mají stále spotřebu elektrické energie.