Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Emulator Amigy + gamesky

Minule sa tu rozoberali starsie hry, zahral som si Nether Earth a popadla ma nostalgia. Prvy ozajstnejsie pc s ktorym som prisiel do kontaktu bola bratrancova Amiga 500+ (ci ako sa to volalo) a ar hodin sme u nas pred telku presedeli pri gameskach. Nasiel som si emulator WINUAE, ale hned pri prvej hre, na ktoru som narazil na problem chybajucej rom pamate (myslel som, ze prave na to sluzi emulator). Je niekde nejake quickhowto? Chcem sa sem tam zahrat nejaky starsi titul z cias Amigy bez nutnosti zdlhavych postupov. Hry som nasiel na thegamesarchives.com

Sikovnost si nemyl s lenivostou. S emulatormi som neprisiel v zivote do priameho styku. Chytila ma len nostalgia a chcel som hotove riesenie, pretoze nemam velmi chut prekusavat sa zlozitymi howto. Navyse hrat sa mozem max tak v noci kedze casu je malo a to uz ozaj nemam chut studovat ako sa co spusta.