Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TCP, UDP nejde ověřit porty

Dobrý den můžete mi pomoci nainstaloval jsem si prográmek eMule a po nastavení veškerých parametrů jsem se pokusil testovat port TCP a UDP a testovací stránka mi napsala že test TCP selhal a dál se zbytkem ani nezabýval napsalo mi to akorát že to blokuje buť firewall který jsem kontroloval a eMule má povolenou vyjímku potom špatnou komunikaci s routerem stím jsem se pokusil vypořádat ale nějak si stim nevím rady router mam od O2 typ (Well adsl 2/2+) děkuji za záchranou odpověď

heh, tak nevím, možná v případě O2 je to blbost, ale u běžných poskytovatelů bezdrátu to většinou závisí na nich, jestli ti budou ochotni porty namapovat. já to taky nevěděl, viz.

http://pc.poradna.net/question/view/87875-emule-sta ci-namapovani-portu

zde má tazatel problém, že mu poskytovatel porty přesměrovat nechce
http://pc.poradna.net/question/view/99651-jake-mam- moznosti-pro-otevreni-konkretniho-portu-bez-verejne -ip-adresy