Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook - nejdou na něm složité hry

Prosím poradí mi někdo? Mam Notebk.HP 6710b_ Intel core TM2 Duo T7100 1:80Hz/ Grafika Mobil Intel R 965 Expres Chipset Famili 1280x800. NEjdou na něm složité hry typu Call of Duty,jde třeba vyměnit graf.karta?Děkuji za odp.:-)
Zmena predmetu, pôvodne: NOTEB
Zmena kategórie, pôvodne: Operačné systémy (los)

nemam tolik peněz,abych si na něj mohl šahnout. Přenášet jde. S baterkou už je to horší.:-D (jen jsem chtěl podotknout, že i na NB jdou hrat hry. U Crytic (nebo jak se to pise) to bude chvilku trvat, ale zminene Call of Duty zastak narocne neni, aby nebyli NB kde to jde hrat)

Jak řekl kancelářské aplikace, tak si představim integrovanou grafiku,1GB a ULV CPU 1,2Ghz. To je u mě kancelářská konfigurace notbooku.