Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zalozky ve Firefoxu

na ff se me zas objevili nejake veci, ze potrebuje restartovar firefox, tak se to resetlo a zmizly me vsechny zalozky. Nevite jak je muzu dostat zpet?
Stalo se me to uz dvakrat 3-[3-[3-[3-[3-[
Změna předmětu, původně: Zalozky (fromM2U)

no tak sem to hledal a nic tam neni ani v bookmarks.bak :.(
Takze se mi nejspis asi vytvoril ten novy profil co? Da se to jeste nejak vratit z5. Nejspis to bylo tim, z eje zas nejaka nova verze FF, tak se em to automaticky stahlo, pak to chtelo restartovat ff ja sem dal odlozit. No a jak se vyplo a zaplo pc, tak se ten restart provedl automaticky:-|