Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě základní desky + nového procesoru

Zdravím, chtěl bych si koupit novou základní desku a dvoujádrový procesor, jenže mám grafickou kartu agp 8x (Ati x1600 pro 256mb) a nechci jí měnit. Proto bych byl rád kdyby mi tu někdo poradil jakou desku a procesor bych si mohl pořídit, aby mi do ní pasovala moje grafická karta. Nemůžu moc investovat, maximálně tak 4000,-.
Předem děkuji za odpovědi. :-)

AGP deska dnes uz opravdu nema smysl. Pokud zatim nejsou penizky, doporucuju jeste chvilku setrit, pripadne koupit desku s AMD690G cipsetem a nejaky X2 CPU a 1GB RAM. Do 4000 by se to vejit mohlo. Prozatim si graficky urcite nepomuzes, ale az se casem podari penize schrastit, bude uz PCIe slot a tam bude rozsireni jina kava.