Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vtip: SAP je nejlepší ERP!

[http://jaros.ezin.cz/media/imgs/zabava/sap_rulez.gi f]

„Vaše ukazování mi nijak nepomůže. Napřed to totiž musím přidat do kusovníku, založit kmenová data materiálu a technologický postup, dvakrát po sobě to uvolnit, správně zařadit, přesunout a potvrdit. Přijďte příští týden ve středu.“

je to ze stranky : sap-je-nejlepsi-erp
doufam ze se autor nebude zlobit za okopirovani

edit// skoda ze tam neni zobrazeno zbyvajicich 3/4 mistnosti zabirajici SAP kompy

To v tom balastu kromě mě nikdo nemusí dělat? To vám závidím. Přicházíte o mnoho a ten vtip bohužel není vtip, ale skutečnost. Na každou operaci to má hezkou transakci s nesmyslným kódovým názvem a důkladně uschovanou v bohaté stromové struktůře, jen ji najít a uložit do oblíbených :-D Teďka v něm dělám takové kejkle s objemnými daty zákazníků, které mi pro změnu zase vyexportuje do excelu, díky aspoň za to, upravím a hezky mu je naimportuju zpátky, co na tom, že sem tam nějaká data přidá navíc nebo naopak ubere až se jeden nestačí divit.
Tak jsem se naštval a pro kontrolu, co se do něj vlastně uložilo a co zase ne používám konverzi do csv formátu a Jendův zlatý PSPad a funkci rozdíly v textu (pro srovnání vstupu a výstupu), díky moc za ní a zákazníci mohou klidně spát :-D

Craft

to už tak bývá, když si implementátoři tzv. "usnadní práci"

P.S.: Osobně SAP nepokládám za nejepší informační systém, ale jen za modlu vyššího managementu, který se domnívá, že "když máme SAP, máme to nejlepší na trhu".