Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zamezit fučení z ventilátorů

Zdravim vas neviem ci pisem na dobru adresu ohladom rady moj pocitac strasne fuci z ventilaciov neviem co mam robyt vycistil som prach ale stale ide tak ako isiel skratka fuke velmi hlucne prosim poradte vdaka

[mod]Z došlé pošty jsem vložil bez jakýchkoliv úprav :-D (Rce)[/mod]

vrchny pri el kabl

Sice z toho nepoznám, o který se jedná, ale dá se vyrobit nebo koupit něco takového:
http://www.lan-shop.cz/chladice-a-ventilatory/ostat ni/28148
Nebo se dá pořídit ventilátor s méně otáčkama, vyříznout před ním díru, vyhodit ho úplně, pokud se to bez něj nepřehřívá.
Pokud se teda neřeší větrák ve zdroji. To by bylo asi nejlepší pořídit nový zdroj s 12 cm ventilátorem.

Asi myslíš ten ve zdroji. Máš dvě možnosti:
1. Dáš to zkušenému elektromechanikovi, ten ti tam namontuje větráček s termoregulací, ale pokud je to nějakej hodně obyčejnej zdroj, šel bych do varianty 2.
2. Koupíš novej zdroj s 12cm větrákem, ten se točí pomaleji a nedělá takovej hluk. Není od věci si takovej zdroj nechat předvést, pokud to kupuješ v obchodě, nebo si nech nějakej doporučit od někoho, kdo má s nějakým konkrétním modelem zkušenosti.