Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tiskarna hp officejet 6110

prosím o radu. Při inicializaci(po zapnutí)lampa sceneru po najetí do nulové polohy nechce vypnout a neustále dojíždí a dojíždí.... potom hodí tiskárna chybu a napíše, že jí je třeba zapnout znouvu. no a uděla to pak znovu.3-[dík

Mám obdobné HP zařízení jenom o řád vyšší (fax).Naistalování dodaného software byl neskutečný problém,jelikož jsem věříl firmě HP tak se jsem si nainstaloval hodně smetí do PC.Pokud to máte v záruce tak zpátky do obchodu.Zkoušel jste to HP samostatně bez PC?

dík, ale to se mi nevyplatí do toho vhazovat takové peníze, myslel jsem že by pomohl nějaký fíkl, restart tiskárny nevím.....co vlatně řekne tomu motůrku co pohání tu lampu sceneru dost, seš ok na nulové pozici...?tiskárnu jsem rozebral,ale žádný čidlo jsem tam nenašel....