Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto da se obejit rapidshare?

Ahoj chtel bych se zeptat jestli se na jinak obejit rapidshare nez tim ze se bude klikat na reklami proste stahovat free pporadte nekdo pls predem díky
Změna předmětu, původně: rapidshare s1.bitefight.cz (Kurt)
Změna kategorie, původně: Tipy, triky (host)

Mnoo jak vsichni pisou ze nejde tak chci k tomu malou pripominku:
Nevim jak je to ted, ale kdysi asi rok zpet jsem mel odkaz na husty stranky a na nich jsi si dal ten odkaz a stahoval z rapidshare kolikrat jsi chtel a bez fronty. Bohuzel nevim jak skoncily a bohuzel ten odkaz uz nemam ale kdyz na nej narazis tak bych ho bral

To by musel byt nejaky sponzor, ktery si koupil premium a dal jej k dispozici ostatnim.

Existovala moznost - pokud bylo na nejaky soubor vic pozadavku, tak RapidShare jej nahralo na nejake jine servery, kvuli balancingu zateze a z nich se dal stahnout pomoci "nejak" ziskaneho odkazu primo.