Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jake ovladace? Nvidia nebo orig. k desce

Vsechny zdravim a predem dekuji za doporuceni. Je lepsi pouzit ovladace k chipsetu nforce 430 ze stranek Nvidia nebo ty ktere jsou na strankach vyrobce desky? Deska Asus M2NPV-VM a oni prave maji k tomu starsi verzi a na nvidia je novejsi ale nekde tady jsem cetl nazor ze na ovladace nvidia se vy.... a nechat ty od vyrobce desky, takze co myslite? Treba je jen asus neaktualni a ani nevi ze jsou novejsi ovladace, a prece jen vyrobce chipsetu je nvidia tak by mela vedet vic. A druha otazka: at nainstaluji ty nebo ty tak driveragent.com mi porad hlasi ze ovladace chipsetu jsou neaktualni, tedy veci pod nim jako sata controller, radic IDE apod. tak uz nevim co tam hodit.

Jestli máš nainstalovaný ovladače z CD a všechno bez problémů funguje, nemáš důvod upgradovat na ovladače od nVidie. A pokud driveragent.com hlásí, že je to neaktuální, tak se na to vyprdni, protože když to funguje, tak se v tom nemá cenu vrtat.