Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WinXP: profil uživatele v ramdisku?

Tohle ať Vladimir radši nečte.

Dá se ve WinXP nějak přesunout místní profik uživatele? PC se nepřipojuje do domény.

Rád bych vytvořil ramdisk, přesunul do něj profil, uložil obsah ramdisku na disk a během bootování nechal (ještě nevím jak) načíst obsah ramdisku do nově vytvořenýho ramdisku.

Šlo by to aspoň principiálně?

Pavel

Proč to nemám číst? :-D Cestovní profil můžeš udělat i když nejsi připojený k doméně a teoreticky i když nejsi připojený k síti vůbec (tedy tady jsi nejsem stoprocentně jistý že to vezme ne-UNC syntaxi).

Prostě zadáš ve správě uživatelů cestu k profilu, a při odhlášení se tam profil zkopíruje.

Ramdiskové machinace nechávám na Tobě, tomu nerozumím... :-)