Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ATI Catalyst a nastaveni DVI

Zdravas. Prejdu ihned k veci: co "dela" nastaveni "Vlastnosti digitalniho displaye - vlastnosti - nastaveni DVI - snizit kmitocet DVI pri vysokem rozliseni" a "jiny provozni rezim DVI" tamtez (Radek 2900, ATI CCC, WXP SP2)? Jde o to, ze jsem dnes instalil WXP u usera, ktery ma LCD s nativem 1920x1200 a po nahozeni Catalystu byl moncl samy blackout. Az kdyz jsem aktivoval tyhle ficurky, problemy zmizely. Otazka tedy zni: co to provadi (technologicky a fyzicky, nepiste plz "snizi ti to kmitocet..." a podobne zhuverilosti :-p)? Nedochazi pri tomto nastaveni k nejakemu "uniku" vykonu? Strejda se o tehle vymozenosti taky moc nerozepisuje (teda jo, ale jen ve stylu "pouzijte, blbne-li vam vystup"). Najde se zde nejaky guru, ktery mi to, lame, osvetli?

Dik. Toz to ma pak ATI nejspis nejake pomotane. Nezda se mi, ze by mely 24" Samsungy (nove) nejaky nestandardni DVI vstup ci pouzivaly single link. Navic, ten clovek tam mel pred tim nVidii (uz nevim co), a tam to nedelalo. Tesi me, ze dle odkazu nejsem sam, kdo se na to pta ;-).