Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DDR II A-DATA Extreme 800+ .....Extremni zazitky :-)

Zdravim vas vsechny chci pridat sve 14 denni zkusennosti z temito pametmi.

Prosly me rukama 4pary 2x1GB vsechny testovany memtestem nekolik hodin tak je povazuji za dobre.
Testovany na 3 ruznych deskach.

1.ASUS P5N-E SLI ... ani jedna se nechytla ....singl i dual (Biosy samozrejme zkouseny)
2,ASUS P5-KR ... jedou jen ve dvou slotech ... pri osazeni do vsech 4 ... memtest hlasi chyby
pri ignoraci za nedlouho OS pada na hubu.

3.FOXCONN A690VM2MA...postupne jsem zkousel davat jednu za druhou jako singl ... ani nenabehl POST
cvakl jsem dve jako duall ...nabehl POST(hura)..nastaveni napeti na 2.0Voltu
naheh OS ... vse Ok

ted pikoska:opet jsem nastavil napeti jako default .... vse jede ok
postupne vkladam pameti zase jako singl JEDOU VSECHNY !!
tohle me nikdo nebyl schopen vysvetlit
Jeste dulezita poznamka vsechny desky pracuji na 100% a jsou stale v provozu s pametmi
A-DATA 800 BEZ EXTREMU ...

KOMU TO FUNGUJE GRATULUJI ... ja je uz nechci videt

Ony chcou vic, nez dva volty, s std casovanim ::)? Tyhle pameti maji dle SPD casovani o dve hodnoty horsi - zalezi na BIOSu, jakou voltaz jim nastavi. Pri snizovani CL (a jinych parametru) ti system nastavi i adekvatni napeti. Nechce se mi verit, ze by zrovna tyhle RAMky tuhly na standard.