Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno WMP - Win XP

Dobrý den,
potřeboval bych pomoc s problémem. Přestaly se mi v internetovém prohlížeči (Opera 9.24) přehrávat videa ve formátu .wmn, nainstaloval jsem DirectX 9.0 a přeinstaloval ovládače, nainstaloval jsem WMP 10 a pořád nic...
Může mi někdo říct, jak to zprovoznit?
Děkuji...

Děkuji, přečetl jsem, nainstaloval a ... nic... resp. už se objevuje okno media playeru, ale píše mi to chybu: "Program Windows Media Player nemůže přehrát soubor, protože zadaný protokol není podporován. Pokud jste v dialogovém okně Otevřít adresu URL zadali adresu URL, zkuste použít jiný transportní protokol (například http: nebo rtsp:)." ...
Mohu ještě poprosit o radu?