Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Freehosting - kvalitní a aktualizovaný seznam freehostingů a freemailů

Zdravím všechny,
při brouzdání internetem jsem narazil na dost seznamů freehostingů a freemailů, ale na žádném z nich moc nevidím známky pravidelné aktualizace.

Freehosting
index.php
webhosting-zdarma
www.webzadarmo.com
http://www.jakpsatweb.cz/katalog/hosting-zdarma.htm l
http://tvorba-webu.zdarek.com/katalog/freehosting.p hp

czechhosting.net (tady už 2 roky čekám návrat ve velkém stylu)

Freemail
index.php
freemail.php

...nemáte tedy nějaký tip na opravdu vychytanou stránku a téma Český freehosting a freemail?
(u freehostingu hlavně potřebuju údaj o možnosti komerčního využití ANO-NE)

Mimochodem nevíte, jestli, dnes asi bezkonkurenční freehosting, www.freewebtown.com (doména nic moc, ale 2GB FTP...) lze komerčně využít? Nějak se mi to už nechce hledat. Dokonce jsem si všiml že na něj Seznam docela vyhazuje odkazy.

Když to chceš na komerční využití, je problém zaplatit si 280 Kč (generická doména + 100 MB hosting)? Taky jsem hledal dobrý freehosting, chytal gigabyty, pak jsem ale zjistil, že tohle je bez starostí, mám perfektní technickou podporu. Z českých freehostingů znám asi akorát to, co znáš - IC, WebZdarma, Hostuju, PHP5.

//update: Hostuju.cz by ti mohl vyhovovat, komerční využití nezakazuje, jde o to, jestli ti to povolí.