Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém so spustením PC

Potrebovala by som poradit. Mam problem so spustenim PC. Niekedy mi nabehne Windows (mam XP Home Edition) ale zaroven je zamrznuta mys. Po restarte uz nabehne spravne. Inokedy zasa nabehne Windows ale v zapäti sa sam od seba znova vypne a zacne startovat (od zaciatku) a toto robi stale dokola. Alebo mi zamrzne pri starte a viac sa nepohne. Vcera som napr. pozerala film na DVD a ked som chcela zmenit jazyk, tak sa zasa cely PC sam od seba restartoval. A toto mi spravil 3x po sebe, tak som to nechala tak. Co treba urobit? Musi sa preinstalovat cely Windows? Skusala som aj obnovit system vratenim sa na urcity datum, ale nepomohlo to.

V první řadě zkontroluj hardware, jestli je všechno správně zapojeno, usazeno pevně ve slotech, veškeré kabely od disků, ale i od myší. Odpoj od PC vše, co tam nemusí být - tiskárnu, čtečku karet....
Mě takto jednou zlobil externí USB rozbočovač, "sestřeloval" mi celý systém. Nikdy bych nečekal, že by to mohlo dělat USB zařízení.