Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Rozšíření RAM u staršího PC - poraďte vhodný typ

Prosím zdejší odborníky o radu. Potřebujeme rozšířit RAMku u počítače s konfigurací:
Intel Pentium IY 2,6 GHz Box (800), motherboard MSI 865G Neo2-PLS (nebo též MicroStar 865PE), 512 MB DDR333 (PC2700), HDD WD Caviar 80 GB, WinXP.

Chceme dokoupit ještě jednu RAM 512 nebo 1024 MB. Můžete nám prosím poradit vhodný typ z nabídky http://www.czechcomputer.cz/cat_tree.jsp?bpath=Oper a%C4%8Dn%C3%AD+pam%C4%9Bti
aby to bylo kompatibilní se stávající konfigurací? Díky :-)

PS: Ano, je to skoro 4 roky stará "šunka", ale na zadávání účetních dat a hledání informací na internetu bohatě stačí ;-)

To jsem opsala částečně z účtenky a částečně z obalu té RAMky :-D
Přišla jsem do obchodu s ofocenou kopií faktury o nákupu počítače, kde byl uvedený motherboard, typ stávající RAMky atd. A řekla jsem jim, že potřebuju dokoupit RAMku, aby se k této konfiguraci hodila. Tak mi dali tohle :-)