Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vytvoření prezentace s titulky, efekty a hudbou podruhé

Může mi někdo nabídnout prográmek, kterým bych z fotografií udělal prezentaci s tytulky, efektními přechody a tak nějak by se vše rozpohybovalo s hudebním doprovodem. Navrhni nebo pošli.
Změna předmětu, původně: Prosím (anarchist)
http://pc.poradna.net/question/view/166227-sestavit -otitulkovat-ozvucit-fotografie-pro-photo-story (anarchist)

Jde to i v Neru, přesněji v jeho součásti Nero vision. U starších verzí bylo možno do prezentace fotografií zařadit pouze 100 fotek. Je tak však možno vložit titulky, text do jednotlivých fotek, mnoho různých přechodů a efektů a vše podložit i hudbou.Prezentaci tak dělám běžně.