Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Změna velikosti videa (=datového toku) v ICQ 6

ICQ 6 (CZ verze od Atlasu)

V pětkové verzi se dala nastavit velikost okna videopřenosu (a tedy zároveň datového toku). V ICQ 6 nemůžu nic podobného v nastaveních najít, po připojení nemůžu "video datový tok" nijak zmenšit, ač bych to potřeboval (občas zmenšit, je-li na druhé straně nic_moc připojení).

ICQ 5 mi nefunguje... :-/

Jsem slepý? Popř. doporučte jiného ICQ klienta, s možností videopřenosu. Díky.

Myslím si, že to má (možná) nějakou souvislost s 4GB RAMky pod XP...

Nefunguje mi ICQ 5 a Záznam zvuku ve Windows (což nepotřebuju). Vyskočí hláška o nedostatku paměti. Paměti jsou prověřeny memtestem, v nich by chyba být neměla. V ničem jiném (XP, různé aplikace, Off97, hry, multimédia, DOSovské 16-bit aplikace) problém nemám.

V druhém (dualboot) OS (Vista 64bit Ultimate) se zatím moc nevystytuju, takže tam to ani nezkouším...