Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SATA driver na Matsonic MS9167C

Potreboval by som na MB Matsonic MS9167C sata driver pre rospoznanie HDD.Link na stiahnutie alebo samotný driver na edisk.cz.Ďakujem!

@$%&%^&(&*^$^%#!!!!!! (touchwood)
Změna předmětu, původně: driver (touchwood)

Ano pozná ho aj moj osemročný vnuk,a pýtam sa až keď to nejaký čas sám hladám.Na tej stranke som už bol,ale registrovať a uvádzať svoje udaje nemienim.Neviem či je to pokakanec ale šlape dobre.Ale aj tak ti ďakujem.