Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem eduroam

ahoj, koupila jsem si ted notebooka, ve skole mame sit eduroam, v notebooku mam wifi kartu 802.11b/g.
mam problem s tim, ze i kdyz jsem si nakonfigurovala nastaveni bezdratove site podle navodu na skolnim webu,jinym mym spoluzakum net jde bez problemu, jenze me ne. hlasi mi to, ze nejsou zadne dostupne site...i kdyz na tom miste signal ve skutecnosti jde
v pozadavcich se pise
Dále byste měli mít nainstalované poslední záplaty pro Váš operační systém, v případě Windows XP to znamená mít SP2 a poslední patche.
nemuze byt v tonhle problem ? ja vubec nevim,jestli tohle mam v pocitaci? ani nevim, co to je..:-|
pripadne: jak mam toto zjistit a potom prip. kde to mam stahnout?
díky za rady

Ech, velmi obecne (tvuj notes neznam) by mela v system trayi (vedle hodin) figurovat ikonka spravce te wifiny. Tu je treba roztuknout a v naslednem dialogu kartu nakonfigurovat. Pokud nevis, ktera to je, nechej na chvilku nad ikonou (kazdou) mysi kurzor - vyblije to bublinu s popisem ikony.

pro blby to je popisane (a urcite aj nakreslene) v navode k tvojmu notebooku. Ak si ho nedostala k notebooku tak si ho stiahnes na www strankach vyrobcu tvojho notebooku.

P.S. to ci mas vo Win SP2 si vies pozriet v ovladacie panely - system, na prvej karte budes mat napisane ze Microsoft Windows XP blablabla Servicepack kolko.