Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zahadny zvuk ze skrine..?

Dobry den..
jedna se o nepravidelny zvuk, slysim ho par krat za den, tipoval
bych jednou za dve hodiny.

Je to takove cvaknuti pripomina mi to jak bych vzal dve male prazdne muslicky a lehce s nema o sebe cinknul, nebo nehtem cvrnknul o vejir vetracku na GK.

je to na desce Gigabyte GA-VT600 1394, dale tam je GF 7600GS a dva disky..

je to docela hlasite...

dekuji

Napadlo mě totéž, co Theseuse. Přestože mám vypnutý úsporný režim pro HDD,
tak asi jednou za 3 měsíce mi někde "kliknou" hlavičky, ale nic se neděje.
Všechny 3 HDD semtam zkontroluju disketou od WD a nic.