Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OS

Dobrý den, od svého zaměsnavatele jsem zakoupil vyřazený PC s legálním OS WIN 98SE, bohužel jsme nenašli instal.disk. Na skříni je štítek WIN s key. Prosím o radu: musím disk formátovat, mužu použít jakýkoliv instal.disk WIN 98SE a zadat klíč ze své skříně ? bude instalce legál dík Rott

Mozes pouzit akykolvek instalacny disk ale musi to byt taka ista verzia (rovnaky jazyk - ceske alebo anglicke podla toho aka nalepka to je, a predpokladam ze to musi byt OEM verzia) aby ti to cislo z nalepky fungovalo.

Otazka legalnosti je skor otazkou ze ci mas k tomu kupny doklad. Ale vpodstate je to legal.