Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mozilla firefox-zatížení?

Zdravím,mám prohlížeč Mozillu Firefox....Jen se chci zeptat,když kliknu na správce úloh na procesory,tak mi to hlásí,že Firefox s využitím je 135000 kb.Je to v pořádku?Zdá se mi i tím,že spomaluje můj PC.Ukončím prohlížeč a vše zase jede v normální rychlosti...

Nástroje - Možnosti a projít si záložky jako obvykle + Nápověda.
Nezapomeň, že čím déle jsi na netu a více klikáš, tím více RAM je v dupce.

BTW, IE7 je k dispozici kromě XP SP2 taky pro W2003 Server SP1,2,
ovšem ne pro W2000 Pro SP4, hanba. Dokonce bez ověření legality.